Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2006, 01:17   #33
antediluvian
 
Reputacja: 1 antediluvian ma wyłączoną reputację
Emma

Gdy kubki z winem pojawiają się na stole podobnie jak Roderick wypija wino do dna, przytakując na zakrzyknięty toast oraz rozbija kubek o podłogę.

Wracając jeszcze na moment do kwestii przyczyn tego co się stało to trzeba przyznać, że jestem gorzej poinformowana niż myślałam. Nie będę chyba pytać Rodericku skąd wiesz co planuje Random, ale skoro coś planuje to na pewno nas o tym powiadomi, szczególnie po tym co stało się dzisiaj. Prawda jest taka, że póki co, z mojej perspektywy i z moją wiedzą dotyczącą aktualnej sytuacji w Cieniach, każdy z pomysłów łącznie z absurdalnymi może znaleźć jakieś wytłumaczenie i obawiam się Rodericku, że masz rację mówiąc że do niczego więcej dziś nie dojdziemy. Cokolwiek Random ma nam do przekazania, wydaje mi się, że musimy czynnie włączyć się w to co dzieje sie obecnie. Nie da sie ukryć, że wraz z przejściem Wzorca wzięliśmy również na siebie część odpowiedzialności za to co sie dzieje i trzeba się postarać, żeby zasłużyć na miana potomków Amberu.
Podczas całej wypowiedzi przybrała znowu ten dobrze znany wam wyraz twarzy, którego uczono ją przez wiele lat i na prawdę sprawiała wrażenie jakby właśnie zagrzewała ludzi do walki o wszystko co mają. Zawsze, gdy stosowała przy was tą pozę tak na prawdę oznaczało to, że czuje się kompletnie bezsilna i nie wie co dalej zrobić.

Po chwili ciszy dodała już całkiem zwykłym głosem, równocześnie opadając na ławkę - W kwestii polowania to jestem całkowicie za, tylko nie czepiajcie się znowu że będę bawić sie w trafianie do celu polując na króliki za pomocą sztyletów. Podejrzewam, że nie chcielibyście widzieć jak rzucam się na niedźwiedzia, choć wtedy mielibyście przynajmniej podstawy do troski o moje zdrowie psychiczne. Zostawię dla was zwierzęta, o których będziecie mogli sie potem wychwalać tym dziewkom co przemykają czasem korytarzami w Amberze.
Po czym z większym niż przed chwilą apetytem zabiera sie za ledwo tknięty kawał mięsiwa na jej talerzu.
 
antediluvian jest offline