Wątek: Trudna Sprawa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2009, 23:43   #192
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Nie takiej odpowiedzi spodziewał się Albrecht. Właściwie można powiedzieć, że nagłe pytanie elfa zbiło go trochę z tropu. Szybko jednak zrozumiał, że od szybkości jego odpowiedzi zależy jej wydźwięk i zaufanie jakim go darzy ( albo nie) jego towarzysz.
- Od ilu lat? Jeżeli mnie pamięć nie myli, to służę już Verenie od dobrych kilkunastu lat. 15, 16? Tak dokładnie to nawet nie pamiętam. Pochodzę z tego miasta i to właśnie tutaj służę mojej bogini. Natomiast odpowiedź na pytanie co tutaj robie jest raczej skomplikowana. Chce wykorzystać to co otrzymałem od bogów jak najlepiej. Moją intencją jest wspomóc was dzięki mojej inteligencji i zdolności dedukcji. Oczywiście nie robie tego bezinteresownie. Jestem w końcu człowiek i także potrzebuje co włożyć do ust i gdzie spędzić noc. - Odpowiedź człowieka była wzorowa. Nie zdawała się być wyuczona na pamięć. Podczas rozmowy, starał się patrzyć elfowi w oczy, ale nie wytrzymał pod ich naporem i pochylił głowę.
- Po prostu potrzebuje pieniędzy, a nagroda była aż nader kusząca
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline