Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2006, 17:08   #85
keczup2000
 
Reputacja: 1 keczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie cośkeczup2000 ma w sobie coś
Remis

Niewiem czy wiesz lordzie ale dla twojej świadomości nie każdy tremere jest świnią i nie będzie mi to wzięte za złe jeśli ci powiem iż tremere są podzieleni w duchu co nieznaczy że jesteśmy słabi . Wręcz przeciwnie idziemy do przodu ostatnio rozgromiliśmy tzimitze na bałkanach .Wracając do tematu mam nadzieję że nie będziesz miał mi to za złe jeśli cię teraz przeproszę za moje nierozwazne czyny lecz ostatnimi czasy przezywałem wielkie okropności . Wampir też stworzenie myślące i czujace i nie potrafi spokojnie przyjąć do wiadomości iż jego przyjaciele stali się celem ataku w wyniku czego stracili życie i zasiedli na ławach swoich przodków którzy ich wyczekiwali . Okropnie byłem nerwowy , za to tez cię przepraszam .Za ewentualne zniszczenia potrafię zapłacić złotem .

Twarz tremere jeszcze bardziej pobladła i z jego oczu spadło parę srebrzystych kropli łez .Odrazu je otarł i usiadł na pobliskim krześle następnie wyciagnął korbacz i położył na ziemi i powiedział :

- przychodzę w pokoju i w pokoju chciałbym wrócić .
 
keczup2000 jest offline