Wątek: Trudna Sprawa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2009, 21:52   #194
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Cała ta sytuacja zaczynała powoli irytowac już Albrechta. " O co chodziło temu elfowi? Czyżby nadal mi nie ufał po tamtym ataku? Przecież wyjaśniłem mu, że spanikowałem"
Człowiek jeszcze bardziej pochylil głowę i jakby skulił się w sobie.
- Nie można powiedzieć, żebym w życiu zaszedł daleko. Verenie służę tylko moją ręką i piórem. Nie poznałem żadnych tajemnic klasztoru, jednak Verena obdarzyła mnie intelektem. Jeżeli byś chciał to chętnie bym Ci opisał całe moje życie. Od skromnej mieszczńskiej rodziny, dorastania jako Żak i na mojej obecnej sytuacji zakończywszy. Jednak nie miejsce i czas na to teraz. - zakończył brutalnie po czym przeszedł obok elfa. Stanął przy wyjściu i zaczerpnął głęboko powietrza. Po chwili przemówił ponownie. Tym razem pewniejszym głosem. - Czary. Wam magom przychodzą one tak łatwo. Wręcz szastacie tą siłą. My nasze moce otrzymujemy od bogów. Dlatego możemy ich korzystac tylko kiedy oni tego zechcą i kiedy spojrzą przychylnym okiem na swoje sługi. Nie uznałem jeszcze za stosowne korzystać z tego przywileju.

Po tych słowach opuścił stajnie. Ostatnie pytanie rozbrzmiało za nim i pozostało bez odpowiedzi.
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline