Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2009, 10:23   #7
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
- Ja się również przywitam - otrząsa się z dwu kubłów zimnej wody - Niech wasi Bogowie strzegą Was na wszystkich Waszych ścieżkach!

O ile zgadzam się z tezą, że DM nie zawsze ma rację, to pokazywanie podczas sesji brudnym paluchem w świętych księgach, aby udowodnić ten błąd jest dla mnie...
Oczywiście jak coś znajdę to dam znać na PW.

Jak chcę porzucać kubełkiem kości to gram w kości nie w DnD Dlatego ja już teraz zgłaszam, że chcę wyniki od DMa. Z dwu powodów:
- gramy 40 na Planescape - jak sam DM przyznał - jest to swoistego rodzaju eksperyment, więc zakładam, że może dojść do zdarzenia w którym mechanikę trzeba będzie "potraktować ulgowo". Wolę więc dostać wynikiem i ubrać go opis słowno-muzyczny...
- "Turlacz mode" włącza mi się automatem kiedy potrzebuje tego ja lub DM. Tutaj - ponieważ gramy ze soba po raz pierwszy - nie wiem jakie będzie prowadzenie, a tym samym kiedy powiny nastapić rzuty.
Zresztą - jak stwierdził Qumi - panel z wynikami rzutów wygląda w poście jak przysłowiowa ... w stokrotkach.
 
Aschaar jest offline