Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2009, 12:28   #227
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Pieter westchnął i poprosił o kartkę papieru i coś do pisania. Zapisał koślawym pismem ekwipunek którego potrzebował czyli żywnośc na około 2 tygodnie, kołczan pełen strzał( z 20) i jakiegoś konia. Spojrzał jeszcze raz na to co napisał.
" Mam nadzieje, że mnie rozczyta. W sumie nigdy nie byłem dobrym pisarzem"
Poprosił także krasnoluda, o to żeby powiedział co on potrzebuje i także to zapisał. Na dole kartki narysował pewien symbol. Ten sam który spostrzegł na ramieniu dziewczyny. Podał następnie kartkę staruszkowi i powiedział:
- Udanych "łowów"... Ottonie
Po tych słowach odwrócił się bezceremonialnie i ruszył na górę. Kiedy krasnolud do niego dołączył, zamknął drzwi na zamek i zaczął przystawiać jedno łóżko do okna.
- Nasz towarzysz niziołek już do nas nie dołączy. Pomóż mi zablokować okno. Już mieliśmy dzisiaj towarzysza, a ja nie mam już sił na kolejnego. Jutro Ci to wszystko wyjaśnię.
Gdy zakończyli już robotę, Pieter zdjął z siebie płaszcz i legł jak długi na pościelu. Tym razem porzucił wszelką ostrożność i wkrótce można było usłyszeć jego głośne chrapanie.
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline