Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2009, 22:28   #19
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
To-Durne-Drzewo-Mnie-Atakuje ruszył w kierunku pobliskich małych drzewek, prawie, że krzaków. Gdy był już nad nimi wyrwał je z ziemi i niosąc mówił coś pod nosem. Gdy podszedł bliżej wody stanął blisko Gerharta i mógł on usłyszeć jak ent przemawia do sadzonek drzew " Pijcie, pijcie, później pójdziemy na spacer". Gdy Ent zakończył poić drzewka podszedł bliżej krzaków oraz towarzyszy. Drzewa, które miał w ręce, były już trochę nadłamane. Gdy tylko był przy krzakach, położył drzewka i rzekł do nich :" jedzcie moje kochane, jedzcie na zdrowie, później dacie owoce". Korzystając z chwili wytchnienia podszedł ponownie do zbiornika, nabrał wody i zrobił herbaty. Na słowa Gerharta odrzekł:
- Może i grzyb albo i herbata... to dwa typy....grzyby, herbata i kawa tymi oto trzema typami...to znaczy grzybami, herbatą, kawą i zgniłymi owocami...to jest czterema typami, grzybami, herbatą, kawą, zgniłymi owocami i zepsutym jadłem możliwości spełnia powyższych warunków jest wiele... Pytanie jest następujące: Co to jest dokładnie, naturalne czy sztuczne? Żywność czy też nie?
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline