Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2009, 17:34   #135
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Z serii Almena superniania: odcinek 33,3: „Wszystko jest kwestią odruchów”.

[Almena elfka przygarnęła małego Drowka drowa i usiłuje wychować go na porządnego człowieka er elfa ym drowa]
A do małego Drowka; Dobrze, kotku, będziesz żył wśród elfów, więc teraz musimy wytrenować trochę elfickich odruchów! Na początek miłość do przyrody! ^_^ [pokazuje Drowkowi gałązkę drzewa]
D; ?
A; No, kotku, radość, dawaj radość, uśmiechnij się!
D; ?...
A; Nooo zobacz, śliczne drzewko, ładne drzewko! [macha gałązką]
D; -_-
A; ;( No, skarbie... [nagle zauważa komara na swojej ręce] DAJH!!! >_< [trzask komara]
D; ^^ [chichot]
A; ! [żarówa] ... [pokazuje Drowkowi gałązkę, a po chwili TRZASK kolejnego komara!]
D; [chichot, klaskanie]
A; [pokazuje Drowkowi gałązkę i TRZASK przechodzącą mróweczkę]
D; [chichot i klaskanie]
A; [pokazuje Drowkowi gałązkę i TRZASK przelatującą muszkę]
D; [radocha]
A; [pokazuje gałązkę]
D; [chichot i klaskanie]
A; Yay, sukces!!! ^_^

20 lat później. Drużyna idzie przez las, wokół biega wesoło drow w zbroi, radośnie wołając:
D: Ooooooo, yay, ile drzewek, ile krzaczków, ile kwiatków!!! ^_^ Ale będzie zabijania!!! ^__^
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem