Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2009, 22:49   #1
SirHubi
 
SirHubi's Avatar
 
Reputacja: 1 SirHubi nie jest za bardzo znanySirHubi nie jest za bardzo znanySirHubi nie jest za bardzo znanySirHubi nie jest za bardzo znany
Kordu-Ostatnia Ostoja

Brom i Suigetsu zostali wybrani, aby uratować Kordu. Ludzie krzyczeli,wiwatowali i się bawili, ponieważ to była ich ostatnia nadzieja na przetrwanie. Bohaterowie weszli do lochów.

Po przyzwyczajeniu się do ciemności Brom i Suigetsu ujrzeli lochy. Był to długi tunel z paroma drzwiami po bokach.
-Suigetsu!
-Tak?
-wczoraj byłem w bibliotece i znalazłem tę mapę lochów.
Brom ukazał mapę. Mapa pokazywała pokoje po bokach i na końcu tunelu w mapie była narysowana Gwiazda szatana.
-Brom! zobacz na te runy pod gwiazdą!
-Hmmm.... ciekawe. Runy powiadają, że na końcu tunelu jest wyjście strzeżone przez diabła.
-Niech ja dorwę tego dupka!
-Nie mamy wyjścia! Musimy iść
- Zatem dobrze W drogę!
Po pięcio minutowej wędrówce przez tunel Brom zaczął wyczuwać magieę przodków. Hozuiki usłyszał chrzęst kości.
-Szkielety!
-Brom przygotuj się!
Z ciemności wyłoniły się dwa szkielety. Szkielety miały tarcze i zardzewiałe miecze.


Suigetsu wjął swój dwuręczny miecz i się rzucił na tego z lewej. Brom się skupiał na podmuch na tego z prawej. Suigetsu wykonał cięcie w nogi przeciwnika z półobrotu.Szkielet próbował sparować cios, ale uderzenie było zbyt silne. Szkieletowi odleciały nogi i truposz upadł. Brom rzucił podmuch. Cmura kurzu i wiatru uderzyła w szkieleta z prawej. Ożywieniec jednak w porę się osłonił tarczą i dalej parł w kierunku Broma. W tym czasie wojownik Hozuiki wpadł na pomysł jak zabić czołgającego się ożywieńca. Suigetsu przewrócił go na brzuch(a raczej żebra) i prawą nogą wgniótł czaszkę w ziemię. Brom zdzielił tuposzlaka laską w czaszkę. Trup zmarł.

-HaHaHa!
-co Hozuiki?
- To ma być chronione przez diabła!?

Brom otworzył ciężkie dzwi i ukazało się światło. Stepy!! Wielkie połacie trawy ukazały się bohaterom i w oddali było widać dzikie konie. Na północ stała jakinia. Daleko na wszchód była wioska. A reszta to były nieskończone połacie trawy.
 
__________________
Kill, Kill, and Kill divided by Kill means kill killed by kill equals big kill.
SirHubi jest offline