Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2009, 21:51   #71
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Tyaestyra, Falleth, bo odpisywanie na wasze posty oddzielnie nie bardzo ma sens. Akurat w tej jednej sesji to stwierdzenie przynajmniej ciekawe. Jak twierdzą niektórzy fizycy oraz spore grono filozofów, czas może być rzeczą względną. Ale jeżeli od poprzedniej stricte sesyjnej aktywności minął tydzień, to raczej nie jest to odpisywanie "kiedy się chce i kiedy się komuś podoba w akurat tej jednej sesji". To jest raczej "przerwa w użytkowaniu forum". Z jakich powodów? Wie MG. Bo i w każdej sesji, w której dotąd miałem przyjemność grać, sprawy te załatwiało się właśnie z prowadzącym, który - prócz funkcji narratora - pełni też pewne funkcje "administracyjne". Było to nawet ujęte w dawnym regulaminie sesji na LI, teraz chyba te przepisy już zniknęły, ale to "oczywista oczywistość".

Tak więc, pozostawiając już sarkazm, bo on - wbrew pozorom - nie zawsze czyni wypowiedź "atrakcyjniejszą", powiem krótko. Życie > Sesje na LI. Przynajmniej dla mnie. Jak trzeba się bardziej zająć tym pierwszym, te drugie trzeba na parę dni odłożyć. Spora część forumowiczów podziela takie zdanie. Jak się odkłada, to trzeba dać znać, pewnie. Ale nie będę wysyłał do wszystkich usprawiedliwień z podpisem prawnego opiekuna. Dam znać MG i z nim dogadam się, co robić. Ot, po prostu.

Cytat:
Zdecydujcie się nad wersją.
Ironia – Wikipedia, wolna encyklopedia

I z mojej strony koniec tematu, na pewno tu, w komentarzach. W razie czego hejtmejle, ucięte końskie łby i równie błyskotliwe co mój linki do Wikipedii z radością przyjmę prywatnie.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline