Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2009, 17:01   #75
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Falleth Zobacz post
kutak, tydzień współpracy na linii gracz-mg dla trzech linijek? Nie żartuj tak nawet, nie zawracaj mi też głowy taką marną wymówką. Jeżeli nie potrafisz mieścić się w rozsądnych limitach czasowych, to nie graj w tysiącu sesji i nie zakładaj jeszcze kolejnych, proste i logiczne, przynajmniej dla innych.
Wymówkę to ja mogę mieć jak się tłumaczę. Teraz tego nie robię. Informuję Cię. Na nic więcej nieznajomy mi użytkownik forum nie zasługuje, sorry Winetou. Tłumaczyć się mogę przed MG. I tyle.

Aczkolwiek możesz być pewien, że przy najbliższym spóźnieniu w "Piratach" otrzymasz kwieciste, pełne przeprosin, motywatorów, gołych bab i cytatów z dzieł z XIX-wiecznej literatury polskiej PW. Najlepiej z wyprzedzeniem. Miesięcznym. Bo przecież każdy wie, kiedy mu coś wypadnie i kiedy konkretnie będzie mógł napisać posta. Jeżeli tak masz, to zazdroszczę.

A co do moich sesji - to raczej moja sprawa, nikt nie narzeka. Ja mam lepszą radę dla Ciebie - po prostu na przyszłość unikaj sesji w których biorę udział, bądź - co gorsza! - które prowadzę. Oszczędzisz sobie klawiatury, którą ja teraz z niechęcią eksploatuje na jałową dyskusję.

Cytat:
No tak, bo pisałem poważnie.

Oh, wait..
Pokornie proszę o wybaczenie. Po paru forumowych kłótniach oduczyłem się przeceniania rozmówcy.

Cytat:
Sweeeeet.
Niomć.

Bo to temat "Komentarze". A nie "Aaargh, jakim prawem Kutak nie jest jeszcze na moim dywaniku!?" [bo ten dywanik za mały trochę na jego ego], "Płacę więc wymagam!" [nie płacisz] czy "Pokłóćmy się, vol. 27". Kłócić się lubię, ale nie na publicznym forum, bo to trochę jak prowadzić handel rolexami za dwadzieścia dolców w kościele.

I to by było na tyle mojej osoby w tej dyspucie. Jeżeli będziesz chciał zabić/zjeść (zależnie od gustów muzycznych) mi kota, to informuję - mam tylko psa. :P
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline