Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2009, 17:16   #18
Storm Vermin
 
Reputacja: 1 Storm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwu
Czas na bardzo ważne ogłoszenie.
Jako że nie do końca sprecyzowałem, jaki macie czas na odpisywanie, zrobię to teraz. Nie udało nam się wyrobić normy dwóch postów na tydzień, więc przyjmijmy taką formułę.
Będę zamieszczał mój post tydzień po ostatniej wypowiedzi LUB dzień po tym, gdy wszyscy gracze zdążą zamieścić opisy swoich działań, którekolwiek z tych zdarzeń będzie miało miejsce wcześniej.
Mogę przedłużyć ten termin o dzień lub dwa, jeżeli gracz z wyprzedzeniem mnie poinformuje o niemożności napisania posta.
Jeżeli ktoś nie wyrobi się w terminie, a mnie nie poinformuje, sam opiszę działania jego postaci w tej turze. Jeśli taka sytuacja zdarzy się dwa razy pod rząd lub trzy razy w ciągu całej gry, postać zostanie zmieniona w NPC i prawdopodobnie uśmiercona niedługo potem.
 

Ostatnio edytowane przez Storm Vermin : 21-05-2009 o 18:53. Powód: Moja nadgorliwosć ;)
Storm Vermin jest offline