Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2009, 21:38   #32
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Wiecie co... gdybym chciała poprowadzić "Opowieści" jak prowadzę "Panią Kryształu" to bym wzięła Wasze KP i opisała akapit po akapicie zachowania Waszych postaci w trakcie wędrówki. Tyle, że wtedy by było, że zbytnio ingeruję, zwłaszcza, że Was nie znam i nie mam praktycznie żadnej próbki gry w innych sesjach.

Poza tym 8 postów graczy zaraz po wysłaniu posta MG to nadmiar szczęścia, na który chyba mało który MG liczy. CIERPLIWOŚĆ to podstawa pbf-ów. A kolejna to czytanie między wierszami.

Co do opisu samych postaci: gdybyśmy dostali PEŁNE KP wszystkich graczy, z pewnością by nam to ułatwiło zadanie. Do niektórych nie mamy nawet wieku, o wyglądzie nie wspominając.

Tenar, widzę, że część graczy się nie wypowiada mimo, że jest na forum. Ponieważ jednak sesja ma być treningową a początek okazał się zbyt trudny, postaram się wrzucić do jutra po południu (nie obiecuję, że zdążę) post uszczegóławiający. Ostatecznie trzeba mieć na czym ćwiczyć. Natomiast post Kelly-ego będzie przykładem tego jak mogło być.

***

Cytat:
my jestesmy na jakims statku?
nawet mi sie nie chce cytować ile razy pisałam, że idziecie

Cytat:
a my chiagle idziemy, tak? po oswiadczeniu ze nastepnego dnia idziemy do gospody byl nocleg w polu?
Cytat:
Dzisiaj maszerowało Wam się jednak raźniej: przy śniadaniu Hallus uraczył Was informacją, że najbliższą noc spędzicie nie w polu, a w gospodzie
takie pytania dostałam właśnie na GG. Jeśli TAK czytacie sesję, to ja się wcale nie dziwię, że nic nie możecie napisać.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 22-05-2009 o 21:46.
Sayane jest offline