Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2009, 12:55   #48
Tenar
 
Reputacja: 1 Tenar nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Bażna
Nieprawda jest, że to MG prowadzi sesje. On tylko wskazuje kierunek graczom. Przecież to my – gracze ją napędzamy i tworzymy. Bez nas jej nie będzie. Jeżeli ktoś chce sztywnych ram, niech odpali sobie Baldurs Gate. RPG jest po to żeby pobudzać wyobraźnie a nie po to aby zamykać ją w klatce MG. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, żeby nie było chaosu.
Mogę się pod tym podpisać.

Cytat:
Napisał Emma
Jakoś damy radę. A chociaż spróbujmy. Wydaje mi się, że będzie ciekawiej jeśli sami wolnym krokiem będziemy odgadywać kto jest kim i czego szuka
Dokładnie. Moja propozycja z tym nie koliduje, dlatego prosiłabym Cię o uściślenie swojego stanowiska.

Cytat:
Napisał Bażna
Wydaje mi się, że opisanie postaci w komentarzach nie jest dobrym pomysłem. Przecież w ten sposób marnujemy szansę na naprawdę ciekawe pokazanie ich (zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie). Odarłoby to je z tajemniczości i barw. Zastanówcie się nad tym. Czy nie lepiej byłoby zobaczyć owoc naszej pracy w sesji? A tak to trzeba będzie szukać jej w komentarzach.
Dla mnie to nie uszczknęłoby w żaden sposób postaciom. To tylko pare zdań w celach orientacyjnych - rozwinięte później w sesji. No ale dlatego głosujemy:

Zarys zachowania i wyglądu:Tenar
Zarys wyglądu: Callisto
Brak opisu: Bażna

[Będę edytować ten post stosownie do głosów innych graczy]
 

Ostatnio edytowane przez Tenar : 23-05-2009 o 12:59.
Tenar jest offline