Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2009, 20:05   #3
SirHubi
 
SirHubi's Avatar
 
Reputacja: 1 SirHubi nie jest za bardzo znanySirHubi nie jest za bardzo znanySirHubi nie jest za bardzo znanySirHubi nie jest za bardzo znany
(Nad Hozuiki przejmuję jednorazową kontrolę, ponieważ gracz się nie zgłasza)

Brom i Suigetsu ruszyli do jaskini. Gdy weszli do jaskini, bohaterowie ujrzeli wielką komorę z kryształem na suficie. Obok było wejście do drugiej komory. Nim się zorientowali, coś im zatkało buzie! Obaji panowie się wierzgali i próbowali się bronić. Po krótkim czasie Brom odkrył, że zostali schwytani przez dwóch orków. Orkowie byli różowawi z czerwonymi ubraniami i potężnymi, metalowymi naramiennikami. Na ich plecach zwisały potężne ząbkowane topory.
-Czego chcecie!
Wrzasnął Suigetsu.
-szzzz
- Co jest nie tak z nami!
- Człoku! uspokój się bo będę musiał ci łeb urwać!
- Jak ja ci dam.....
- Bierzemy was do naszego wodza patrolu!
- Dobrze
Po czym Suigetsu i Brom rozlużnili mięśnie.

Orkowie zaprowadzili Bohaterów do drugiej komory w jaskini. Siedział tam na tronie następny ork. Ork ten wyglądał inteligentniej niż jego małpowaci koledzy. Był on zielonkawy. Odziany w grubą orkową zbroję z dużymi naramiennikami i czerwony płaszcz.


-Te człoki wrkroczyły do jaskini!
rzekł jeden z orków strażników.
-Dobra robota! teraz wyjdżcie.
Rzekł dowódca orków w jaskini.
Straż opuściła komorę.
- Dobrze wiem co tu was sprowadza!
- Kim jesteś?- Zapytał Brom
- Jestem Watix dowódca patrolu.
- Czego chcesz?
- Słuchaj teraz głupi człoku!
Warknął ork.
-My jesteśmy Prastarymi orkami, a to nasze miejsce patrolu. Jeśli się udacie na północ to ujrzycie patrol gremliński. Na południe jest wasze Kordu. Ta wioska na wschodzie to wioska gremlinów. Teraz tak: wiem jak wam pomóc, ale nie powiem.
- Powiedz. Jedziemy na tym samym wózku.
- Skąd mam wiedzieć, że akurat chcecie ratować Kordu?
- Jesteśmy ludźmi
- HaHaHA! Dużo uciekinierów pracuje dla gremlinów!
-Uciekinierów?
-Tak. Nie tylko wy przedostaliście się przez lochy!
Dobrze, a teraz ważna część. Jest tutaj nha zachód mała jaskinia. W niej wilki. Wy zabijacie wilki, wracacie i ja wam pomagam. Zgoda?
 
__________________
Kill, Kill, and Kill divided by Kill means kill killed by kill equals big kill.

Ostatnio edytowane przez SirHubi : 03-06-2009 o 17:33.
SirHubi jest offline