Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2009, 09:42   #76
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Powiem szczerze, że bardzo mi przykro ale zmuszony jestem zamknąć sesję. Główny powód i moja przewina to to, że w czasie gdy zakładałem sesję, miałem mniej pracy w pracy, co teraz ostatnio adekwatnie się zmieniło na gorsze. Sesja w zamyśle miała być prowadzona przez dwóch MG, a z tego co wiem Hyde ostatnio ma także czasu jak na lekarstwo.

Nie jestem w stanie prowadzić obecnie tej sesji tak jak bym chciał, i jeszcze dość długo nie będę. Nie mam zamiaru także, za każde spóźnienie wysłuchiwać wyrzutów, jak kutak słusznie zauważył życie>rpg.

Pozostaje mi jeszcze przeprosić za trud jaki włożyliście w stworzenie kp i to, że nasza przygoda się tak kończy. Kto wie, może w przyszłości znowu wrócimy na szerokie wody.

Pozdrawiam i przepraszam raz jeszcze - merill.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline