Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2006, 22:01   #91
Azazel
 
Reputacja: 1 Azazel ma wyłączoną reputację
Krassus
Pierwotne rozbawienie na jego twarzy podczas przedstawienia danego przez Remisa ustąpiło miejsca konsternacji. Nie był w temacie, a nie lubił gdy ktoś przy nim rozmawiał o rzeczach, o których nie miał pojęcia. Czuł się wtedy prawie jak Tremere... Krótki uśmiech... Nie, no.. aż tak źle to nie jest... Nigdy nie miał zamiaru sięczuć jak Tremere. Raz dumny jak paw, potem płaszczący się u stóp nieznanego Ventrue... Ale i tak zawsze tępy...
Więc panowie, jeżeli rozmawiamy, to podzielmy się informacjami, które każdy z nas ma. Ja chyba na tym wyjdę najlepiej, bo nic nie mogę wam powiedzieć, bo sam nic nie wiem. Jasser był dobrym towarzyszem... Mądrym, rozważnym i odważnym. Ale co do tego miał jego miecz? Pomijam fakt jak ciał ciała naszych wrogów, ile krwi przelał i co Jasser nim wyprawiać potrafił. Ale dlaczego ów miecz ma dla ciebie, o czcigodny Lordzie Marloneusie, panie na tych włościach, aż takie znaczenie??
Mowa ładna... Był z niej zadowolony. Byl świadom swoich zdolności krasomówczych i wiedział ile może zdziałać pochlebstwo w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Teraz wsytarczyło czekać na rezultaty...
 
__________________
Następnie Aaron rzuci losy o dwa kozły, jeden los dla Pana, drugi dla Azazela. Kozła wylosowanego dla Azazela postawi żywego przed Panem, aby dokonać na nim przebłagania, a potem wypędzić go dla Azazela na pustynię.
/Kp 16;8,10/
Azazel jest offline