Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2009, 17:02   #5
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Już się zaczyna- pomyślał Jonathan - Rozkazy, jak ja tego nie znoszę, zwłaszcza od kogoś kto jest ode mnie niższy stopniem
Powoli i raczej bez większego entuzjazmu zaczął rozglądać się po śmigłowcu. Szukał czegoś z wyżej wymiennej listy. Jednak nie miał najmniejszego zamiaru demontować helikoptera na czynniki pierwsze. Zbyt szanował tą maszynę. Nagle dowódca skończył swoją drugą już przemowę i przywołał go do siebie. Zaczął jednocześnie nakładać kamuflaż.
- Czyżby potrzebował pan pomocy przy nakładaniu Mejkapu? - uśmiechał się szyderczo.
Dobrze pamiętał co się stało rok temu. Standardowy przelot, mający na celu transport spadochroniarzy, z pozoru nic trudnego. Sprawy jednak przybrały mniej korzystny obrót kiedy samolot znalazł się pod ostrzałem. Spadochroniarze zdołali wyskoczyć, jednak Jonathan stracił jeden z silników. Starał się zrobić wszystko co tylko mógł. Jednak kraksa byłą nieunikniona. Rozbił się. Dzięki dobremu wyszkoleniu, udało mu się sprowadzić maszynę na tyle bezpiecznie na ziemię by nie zabić się przy tym. Jednak samolot uderzył w ziemię z takim impetem, że Jonathan stracił przytomność.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline