Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2009, 17:37   #9
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Jonathan spojrzał na dowódce spokojnym wzrokiem. Może mylił się co do niego, może faktycznie dobrze zrobili że jemu powierzyli dowodzenie. Zasalutował sierżantowi
- Rozkaz - powiedział głośno.
Szybko udał się do kabiny pilotów. Nareszcie znalazł się tak gdzie jego miejsce. Poczuł się znacznie lepiej. Widok znajomych urządzeń, zawsze przywoływał w nim miłe wspomnienia, jeszcze z czasów akademii.
- Cześć chłopaki - powiedział wesoło - Możenie nazywać mnie Rider, cholera, wolałbym teraz siedzieć za sterami niż męczyć się z tamtą bandą półgłówków. Dacie wiarę że wysyłają mnie, mnie pilota na jakąś akcję naziemną. Mniejsza jednak z tym, wiecie gdzie lecimy. Znam ten teren jak własną kieszeń. Byłoby miło wiedzieć gdzie nas wysadzicie. W bazie nie raczyli nas o tym poinformować - uśmiecha się szeroko. - Niech to, pozwólcie mi chwilę po pilotować, nie przywykłem do tego że to ja jestem pasażerem. Jeszcze tylko jedno. Chłopaki, macie może jakieś fajki.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.

Ostatnio edytowane przez Mizuichi : 27-05-2009 o 18:56.
Mizuichi jest offline