Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2009, 21:44   #16
Elemeledudki
 
Elemeledudki's Avatar
 
Reputacja: 1 Elemeledudki nie jest za bardzo znany
Gdy dostał dwa razy w twarz od Evansa zaśmiał się pod nosem. Ciosy te były co najwyżej mierne. Jeszcze mniej szanował teraz pilota, zdawało się to nie możliwe ale prawdziwe.

-I ty się nazywasz żołnierzem? Lepiej zapisz się na siłownię

Odpowiedział ROSJANIN z pogardą w głosie. Przeniósł teraz wzrok na swojego dowódcę. Przyjrzał mu się przez chwilę i odpowiedział na jego słowa.

-Również nie jestem zadowolony z mojej obecności tutaj. Jednak dostałem taki rozkaz odgórny. Nie mnie się pytać co tutaj robię. Jakby szanowny dowodzący zauważył amunicja leży skompletowana, a broń jest załadowana. Przeszukałem już śmigłowiec i nic nie znalazłem, jeżeli chcesz coś znaleźć poszukaj tego sam, jak wykonałem moją robotę na teraz.

Odpowiedział spokojnym głosem. Zawsze zachowywał spokój w każdej sytuacji. Co raz bardziej przeszkadzało mu przebywanie tutaj, nie miał zamiaru płaszczyć się tutaj przed nikim. Nie miał zamiaru zmieniać swojego zachowania, choćby miał zostać wyrzucony ze śmigłowca i pieszo wracać do Rosji. Zmierzył jeszcze wzrokiem dowodzącego i wrócił na swoje miejsce.
 
Elemeledudki jest offline