Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2009, 01:52   #15
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Człowiek widzi pewne rzeczy i czasem po prostu nie potrafi zrozumieć.
Zastanawiam się za co ja się właściwie utrzymuje - ahhh to nazywa się organizowanie projektów marketingowych i imprez oraz współzarządzanie kadrami. Myślę sobie, że jestem w stanie zarobić za to na siebie i żyć całkiem dostatnie. Mimo wszystko i tak znajduje się ktoś kto pewnie w życiu nie zajmował się takimi rzeczami, a nadal potrafi mnie czegoś nauczyć.

Niezbędny jest ktoś kto podejmuje decyzje, kto jest zobligowany do tego by cokolwiek robić.
Jeśli chcesz najpierw zebrać ludzi, a później dodać opiekuna to jesteś w głębokiej ... otchłani. Po pierwsze opiekun przede wszystkim będzie zmuszony dostosować wszystko do swojej wizji, porządkować, bo i na pewno burdel się zrobi. Nie lepiej zacząć od osoby, która zacznie coś robić, wprowadzać swój plan i ludzie zaczną się zbierać?
Najpierw zakładasz firmę, bierzesz kredyt itp. a później szukasz przedsiębiorcy, czy odwrotnie? No proszę Cię.
Jeśli chodzi o teorię ...
Istnieją cztery etapy, które wyróżniamy w teorii zarządzania: planowanie, organizowanie, kontrolowanie i motywowanie.
Tym samym pytania:
1) Łatwiej zaplanować coś osobie, która skupia się tylko na jednym dziale, czy całym forum?
2), 3) i 4) wyglądają podobnie, ale "zaplanować" zamień na to co wymieniłem wyżej.

Moderacja nie ma lekko. Dlaczego nie wyznaczyć kogoś kto będzie zajmował się tylko tym jednym działem? W czym Ci to przeszkadza? Czy to przypadkiem nie praktyczne i efektywniejsze? Jeśli to nadal do Ciebie nie dociera, sprawdź różnicę między okresem kiedy merill robił jako opiekun działu, a jego obecnym stanem. Nie musiało mnie wtedy być na LI skoro widzę same daty.
Inna sprawa, że zarzucasz mi nieumiejętność wyłapania ironii, co Tobie chyba również niezbyt dobrze wychodzi ...

Na końcu podziękuje za świetne przykłady i pokaz niesamowitej łopatologii stosowanej, a także zaprezentowanie atutu, który powinien się znaleźć w każdym systemie autorskim uwzględniającym istnienie Polaków: "Ja się nie znam, to ja się chętnie wypowiem".
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.
Rusty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem