Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2009, 13:04   #21
Pisior
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Do Evansa
Przyjąłem do wiadomości Evans, a na marginesie, nie chcę zapalić, i pamiętaj, podczas akcji żadnego palenia bez mojej otwartej zgody, zrozumiano? Aha, nie salutuj mi więcej.

Podszedł do Miniguna i zakładając rękawice mówił spokojnie

Do Belikova
Trafna uwaga żołnierzu. Rozwieję trochę Twoje wątpliwości. Jesteśmy daleko od naszych, 2 kilometry mamy do celu, potem do najbliższych jednostek wojsk sprzymierzonych mamy kilka dni marszu. Poruszamy się nocą bo to głównie pustynia, więc poruszanie się w dzień jest niepotrzebną stratą energii i wystawianiem się na ostrzał, na pewno mieliście to na szkoleniu, a po drodze mamy duże wzniesienie do pokonania, więc prawdopodobnie będzie trzeba je obejść, bo wspinaczka po pustynnych górach bez sprzętu jest samobójstwem. Aha, i miejsce do którego mamy dotrzeć to strefa, w której utraciliśmy kontakt ze śmigłowcem, rozbić się mógł dużo dalej, więc może nam przyjść go szukać. A teraz patrzcie w horyzont żołnierzu, jesteśmy w strefie wrogiej obrony przeciwlotniczej. Jeden RPG może zrobić z nas wart kilkanaście milionów fajerwerk.
 

Ostatnio edytowane przez Pisior : 28-05-2009 o 15:04.