Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2009, 21:27   #18
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Po pierwsze daruj sobie i mnie nie strasz. Nie mam zamiaru zaczynać tu jakiejkolwiek kłótni. Więc jeśli chcesz pomachać sobie szabelką licz się z tym, że zwyczajnie to zignoruje. Lepiej daj sobie spokój bo możesz się w tym wypadku tylko skompromitować. Skoro zaś jesteś tak subtelny, że potrzebna będzie obsługa, to jeszcze skończy się banem. No i po co to komu?

Inna sprawa, że co pewnie mogłeś zauważyć, nie pisałem o swoim miejscu pracy w pierwszym poście. Dlaczego? Ano dlatego, że wtedy faktycznie jeszcze nie miałem o Tobie pojęcia. Po odpowiedzi otrzymałem prostą informację, że jeśli o zarządzanie/organizację/etc. chodzi, Twoja wiedza nie poraża. Tak na marginesie "Public Relations" ma niewiele wspólnego z organizacją, a właśnie o tym mówiłem. Więc nie wiem po kiego o tym wspominać.

Swoją drogą.
Cytat:
Chyba tak, bo zaczynam nie widzieć innego sposobu na wypowiedzenie myśli tak, byś zrozumiał o co mi chodzi.
Cytat:
Solfelin, widać, że ty też nie zrozumiałeś tego, co chciałem przekazać w kwestii obsługi.
Co oczywiste wina nie leży po Twojej stronie. To tylko my nie potrafimy zauważyć tej mądrości, którą chcesz nas obdarzyć. Może tak odrobina samokrytyki?

Inna sprawa, że chyba nie masz za bardzo pojęcia o czym mówisz.
Polecam przeczytać: Klik (I ty możesz zostać opiekunem!)
Jak widać jasno i wyraźnie, kandydat przechodzi próbę już zanim stanie się opem. Musi bowiem zaprezentować swój plan rozwoju działu. Nie wiem więc w czym przeszkadza ilość kandydatów. No albo kto ewentualnie ma jeszcze ocenić czy dany jegomość "się sprawdził".
Co oczywiste nie każdy posiada ten pakiet umiejętności, który pozwala mu odpowiednio organizować funkcjonowanie całego działu i ludzi, którzy chcą się w nim udzielać. Takich rzeczy można się jednak nauczyć. Jeśli ktoś sam się zgłosi, a inaczej to działać nie może, to ma przynajmniej dobre chęci. Więc pokonał już 2/3 drogi.

Cytat:
Jeszcze żadne państwo nie wygrało na dwóch frontach. Jeżeli dany użytkownik, nie mający racji, zostanie sam przeciwko dwóm użytkownikom, w końcu się przymknie bez konieczności udziału obsługi.
Teoria na 5. Szkoda, że posiada jedną lukę. Kiedy ten użytkownik zrozumie, że nie ma racji?
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.
Rusty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem