Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2006, 12:40   #96
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Door

Uśmiechała się do wszystkich widząc ich reakcję i niedowierzanie. Mimo wszystko miała nadzieję, że szybko przyjdzie im przyzwyczajenie do nowej roli, jaką wyznaczył im los. Bo z pewnością ich wątpliwości znikną, gdy tylko miną granicę Neuropolis Nad i znajdą się Pod. Tego była pewna. Odwróciła się w stronę Konrada i podając mu rękę i pomagając wstać, powiedziała:
- Naprawdę wszystko jest w porządku. Nathaniel nie jest magiem. Jest Odmieńcem, tak jak ja i Ty, i Wasza przyjaciółka (wybacz, ale nie poznałam jeszcze Twojego imienia - zwróciła się wyjaśniająco do Marthy). Jego zdolnością jest leczenie, moją otwieranie drzwi, a Wasze umiejętności... no cóż, jeszcze nie miałam okazji się przekonać co należy do Waszej dziedziny, ale z pewnością szybko się tego dowiemy - uśmiechnęła się do wszystkich i kontynuowała - Nie wiem czego chcą ode mnie tamci dwaj ani jak daleko mogą się posunąć. Ale nie wydaje mi się, aby mogli nas zaatakować w biały dzień, na dodatek w Neuropolis Nad. Nie odważyliby się. Jeśli dojdziemy do najbliższej stacji metra postaram się wybrać jak najkrótszą drogę do mojego domu. Myślę, że w pół godziny dotrzemy na miejsce. Dajcie mi pięć minut na przebranie się i możemy wyruszyć w drogę!

Door wyminęła Marthę i pobiegła szybko na górę. Po kilku sekundach usłyszeliście trzask drzwi do łazienki. Pozostało Wam kilka minut, aby wymienić parę zdań, po czym mała rudowłosa dziewczyna prawdopodobnie zaprowadzi Was do swojego domu, gdzie czeka Was... Cóż, o tym nikt z Waszej trójki nie ma najmniejszego pojęcia. Lecz jeśli dziewczyna mówi prawdę, to przybycie do jej domu oznaczać będzie dla Was duże zmiany...
 
Milly jest offline