Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2009, 01:43   #107
Kata
 
Kata's Avatar
 
Reputacja: 1 Kata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputację
Sprawa śniadania (merged posts)

Kaitlin powiedziała:

Sesję należy odgrywać w sesji tak więc moja postać nie planuje na razie nigdzie wyruszać chyba że zostanie jej to przedstawione. Na owe przedstawienie czekam także, zapewne moja postać przyjdzie na śniadanie rano.


Thanthien Deadwhite napisał:
Wobec tego co napisała Kaitlin proszę o ustosunkowanie się wszystkich graczy, bowiem, jeśli mamy dalej odgrywać, kto z kim i dlaczego idzie (gdzie wydawało mi się, że jest już to w sumie dogadane) to ja nie będę pisał posta, bo po prostu nie mam po co.

Pozdrawiam.


Kaitlin powiedziała:
Przepraszam bardzo, ale ze mną nie było nic dogadane. Poza tym liczy się dla mnie forma tej wypowiedzi dlatego liczę na napisanie postów, lub przynajmniej zgrabnych pm które potem w postach zostaną umieszczone.


Kerm powiedział:
Sądziłem, że MG napisze po prostu, iż spotkaliśmy się przy śniadaniu i podzieliliśmy informacjami.
Uznalibyśmy wtedy, że nasze postaci wiedzą tyle, co my, a akcję będzie można pchnąć dalej bez rozpisywania się.


Woltron napisał
Jestem przeciwny odgrywaniu śniadania - pomijając, że niektórzy musieliby napisać po raz kolejny to samo (ew. z lekkimi modyfikacjami), to śniadanie i ustalenie "kto, z kim, gdzie i dlaczego" zajęłoby nam mnóstwo czasu - w końcu jest aż 10 graczy! Lepiej by MG pchnął akcję, a śniadanie "dogramy" w swoich postach.

Zdanie wyraziłem, planów co do Babci nie zmieniłem ;>


Leonidas napisał:
Podobnie jak Kerm i woltron uważam, że odgrywanie śniadania niepotrzebnie rozwlecze sesje. Mi by wystarczyło zdanie jak to napisał Kerm - wymieliliśmy się info przy śniadaniu. Ja jak pisałem pójdę za miasto - gdzie, obojętnie. Najlepiej, żeby dwie grupy które mają iść za miasto były mniej więcej zbalansowane. Podział który się już przewinął parę postów wcześniej brzmi ok. Oczywiście, jeśli jednak chcecie odgrywać śniadanie to ok, dostosuje się.


Sonadora napisała:
Ja też bym bardzo nie chciała po raz trzeci opowiadać co i jak. Odgrywanie śniadania byłoby moim zdaniem nużące i niepotrzebnie przeciągałoby tylko sesję. Wiem, że z postacią Kaitlin nikt o tym nie rozmawiał, jednak Babcia Danusia też o niczym jeszcze nie wie, a mimo to nie jest to problem dla woltrona, wystarczy mu post MG.


Aeth napisała:
Ja również jestem za popchnięciem akcji, z dokładnie tych samych powodów, które przedstawiono wyżej. Jestem zdania, że wystarczy tu, w komentarzach, uzgodnić, gdzie poszczególne postaci kierują się po śniadaniu. Kolejna kolejka postów opisująca w szczegółach poranek jest wg mnie zbędna, a przez co spowolniająca akcję. Tak jak napisał woltron, jest nas 10, a każdy ma już za sobą obszernego posta i czasem po kilka przeprowadzonych wewnętrznie rozmów. Rozumiem, że interakcje zachodzić muszą, powinny i są jak najbardziej wskazane, ale z drugiej strony samym gadaniem tej sprawy nie rozwiążemy. Wg mnie czas coś zdziałać


Abishai napisał:
Cytat:
Napisał Kaitlin
Przepraszam bardzo, ale ze mną nie było nic dogadane. Poza tym liczy się dla mnie forma tej wypowiedzi dlatego liczę na napisanie postów, lub przynajmniej zgrabnych pm które potem w postach zostaną umieszczone.
Ponieważ i tak planowałem w swoim kolejnym poście streszczenia sytuacji z okresu śniadania w oparciu o deklaracje graczy z komentarzy , to mogę takie PM przesłać ci Kaitlin, jeśli chcesz. Niemniej mój post również będzie dopiero po poście TD ( z uwagi że również chciałbym popchnięcia sytuacji do przodu).


Aveane napisał:
Również jestem za tym, żeby nie opisywać śniadania. Prawie wszystko, co bym chciał jeszcze powiedzieć, zostało powiedziane przez przedmówców, resztę zostawię dla siebie.


Kaitlin powiedziała:
W takim razie chętnie przyjmę Twoje pm Abi. Dziękuję.

Edit: Ok, po pw od Abi moja paladynka zgłasza się do odwiedzin domu Druida.


Thanthien Deadwhite napisał:
Szkoda tylko, że nie można było takiej deklaracji dać szybciej. Mógłbym się dużo wcześniej już zastanowić nad postem i dużo wcześniej go zacząć. Ważne jednak, że deklaracja w końcu jest.

Dziękuje wszystkim za odpowiedź na moją prośbę

Post powinien być wieczorem.

Pozdrawiam.


Kaitlin powiedziała:
Deklaracja wymagała odgrywania które dostałam na pm od Abiego
 
__________________
In the misty morning, on the edge of time
We've lost the rising sun

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 04-06-2009 o 21:35. Powód: przejrzystość wątku...
Kata jest offline