Wątek: Wataha
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2009, 08:29   #479
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Dirith; Zastraszanie i maltretowanie Cunnera nie daje póki co nic poza frajdą. Facet drze się, ryczy i jąka, powtarzając: zostawcie mnie, ja nie wiem, na pomoc, nic nie zrobiłem itd.

Kiti;
(uzgodnione) Jako jedyna przeklęta wilczyca w okolicy postanawiasz spróbować. Trącasz nosem buteleczkę którą Blacker nadal trzyma w dłoni i machasz ogonem, wystawiając jęzor i robiąc proszące oczy.
White wolf in snow by ~Acaciacat on deviantART
Przychyliła troszkę buteleczkę i wypiła trochę więcej płynu niż Blacker, jakaś 1/3 butelki została.
Usiadła na trawie, czekając. Zaczęło się coś dziać. Wokół Kiti pojawiły się mgły, a po chwili mieliście wrażenie, że jej sierść zaczyna wypadać, czy wręcz topić się i spływać z niej! Za moment ciało wilczycy wyglądało jakby było złożone ze świetlistych wielokątów i brył geometrycznych!
Submanitutonka Neghi by ~the-panpiper on deviantART
Aż nagle rozpadło się w cichej, oślepiającej eksplozji!
The White Mother by *Zephyri on deviantART

Kiedy odzyskaliście wzrok, przed wami stała Kiti-elfka, z niedowierzaniem oglądając swoje elfie dłonie!

Więc to na pewno jest lek! Problem w tym, że leku zostało już mało i starczy go z tej butelki tylko dla jednej osoby!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline