Wątek: Serce Nocy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2009, 13:13   #281
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
- Niezla knajpa... I taka przyjazna atmosfera.. Krolowej lodu jeszcze brakuje i balange zaczac mozna...

~ Mam stepowac?

- Masz sie zamknac albo bedziesz stepowal ale po rozrzazonych wegielkach.

~ Masz byc milsza!

Milsza?! Czy ten futrzak juz do reszty stracil rozum? Milsza?! Wszystkie jej szalone i idealnie doskonale plany wziely w leb, a ten jej mowi ze ma byc milsza. Juz ona mu pokaze milsza strone swojej osobowosci.

- Milsza?! Czyli jak sie jakis kot przypali to mam sie przejac?

Nie wiedziec czy to ten blysk w oczach wrozki, czy tez niewielka kula ognia w dloni, cos jednak kazalo Falkieriemu pospiesznie rozgladnac sie za kryjowka. Niestety bylo juz za pozno. Rozrzazony pocisk trafil futrzaka w sam srodek nosa.

~ Auaaa... Zwariowalas?!

- Alez nie, drogi Falku. Ja jedynie probuje byc milsza.


Slowom tym towarzyszyl kolejny pocisk i gniewne parskniecie zwierzaka, ktory najwyrazniej zaczal tracic cierpliwosc.

~ Uspokoj sie do diabla!

- Alez ja jestem spokojna do diabla! Spokojna jak cholera. Nawet zaraz ci udowodnie do jakiego stopnia.


I nie zwazajac na spojzenie wszystkich zebranych rzucila sie na kota okladajac jego pysk malymi piastkami i szarpiac za wasy. Falkieri nie mial zamiaru pozostac dluznym wiec juz w nastepnej chwili na lsniacej posadzce toczyla sie zazarta walka. Z kotlowaniny futra, kremowego materialu i skrzydelek co jakis czas dochodzily stlumione prychniecia lub wsciekly okrzyk, gdy cios trafil w przeciwnika.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]

Ostatnio edytowane przez Midnight : 30-05-2009 o 13:16.
Midnight jest offline