Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2009, 21:15   #12
Kondi_Rozprówacz
 
Kondi_Rozprówacz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kondi_Rozprówacz ma wyłączoną reputację
Sen , jawa czy też wizja - nieważne co to było spotkałem jakiegoś zakapturzonego jegomościa , wyglądał normalnie lecz kiedy podniósł głowę zobaczyłem że mamy coś wspólnego .

-Kim jesteś - spytałem
Postać na odpowiedz wyciągnęła z pochwy miecz i przyglądała się ostrzu , uśmiechając się lekko .
-Słuchasz mnie ?- po tym zwrócił na mnie wzrok jednym okiem
-Hario odpowiedz mi , czemu to robisz
-Co masz na myśli
-Czemu chcesz tam iść ? , wiesz masz rzadki dar , całkiem daleko byś zaszedł tylko tym
-To moja sprawa
-Co chcesz osiągnąć , przecież nie jesteś rycerzem w lśniącej zbroi który oczyści tą dolinę
-Po tym co teraz mówisz mogę wywnioskować jedno , nic o mnie nie wiesz a ten sen czy coś w tym rodzaju ma to zmienić
-He dokładnie , gratuluje przejrzałeś mój plan , ale - w oka mgnieniu zbliżył się do mnie bardzo blisko - mylisz się jednak w jednym.
-Nie graj ze mnÄ… , tracimy tylko czas , czego chcesz ?
-Po co to robisz
Czy on naprawdę jest tak głupi że odpowiem mu na to .
-Chce rozwiać mit o tej dolinie
Jego dotychczasowy spokojny i bezstresowy wyraz twarzy , zmienił się , dwa ogniki w źrenicach zaczęły promieniować dziwnym świtem .
-Jak człowiek który pogardzany przez większość społeczeństwa chce uczynić coś takiego , mów szczerze .
-Twoje szczęście że śpię , nie tracił bym czasu na rozmowy z kimś takim jak ty , masz coś do picia a i wyczaruj jakiś stolik i dwa krzesła to sobie jeszcze pogadamy .
-Ty głupcze , to ja jestem tutaj górą mogę cię zabić w każdej chwili -oburzył się zakapturzony
-Nawet jeśli chcesz mnie zabić to nie zrobisz tego , przynajmniej nie teraz , fakt że ze mną rozmawiasz świadczy o tym że mogę być ci przydatny .

Ten człowiek to głupiec z pewnością jakiś początkujący czarnoksiężnik który ma tylko jedną księgę lub coś w tym stylu , myślał że wystraszę się jakiegoś zakapturzonego człowieka z mieczem w dłoni , ale cóż może coś wiedzieć co pozwoli mi bardziej zbadać samą Dolinę

-HArio ty durniu , ten koleś cię zwodzi - powiedziałem sam do siebie w myślach - udaje takiego idiotę abyś poczuł się pewny , chce żebyś myślał że jest słaby .
Jeśli to prawda , to ten niepozorny zakapturzony jegomość zna mnie lepiej niż większość ludzi , co czyni go moim największym wrogiem albo .... największym sprzymierzeńcem .
Mimo wszystko nie mogę dać po sobie poznać o czym myślę , powiedziałem do niego pewnie
-No co z tym stolikiem i krzesłami ?
 
__________________
"Możesz żałować tylko tego czego nie zrobiłeś "

Ostatnio edytowane przez Kondi_Rozprówacz : 31-05-2009 o 21:18.
Kondi_Rozprówacz jest offline