Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2009, 21:39   #18
Vivianne
 
Vivianne's Avatar
 
Reputacja: 1 Vivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputację
Ja w sumie nie mam nic przeciwko temu, żeby w sesji pojawiła się postać Harrego, ale...
Co w takim razie z Ronem i Hermioną? MG będzie musiał zawracać sobie nimi głowę, żeby ciągle kręcili się w pobliżu Harrego, czy odejdziemy trochę od książki i te postacie wcale nie będą najlepszymi przyjaciółmi Pottera?
I coś jeszcze. Gramy w książkowych realiach, więc z tego, co rozumiem nie zabraknie kluczowych momentów, w których jakby nie patrzeć główna role odgrywa Harry.
Co w takim razie z pozostałymi? Harry, będzie super bohaterem walczącym z każdym złem tego świata a reszta graczy będzie się temu przyglądać, czy realia książkowe zostaną zmienione w taki sposób, że każda z postaci będzie miała swój udział w załóżmy znalezieniu Kamienia Filozoficznego, czy uwolnieniu Syriusza Blacka?
 
Vivianne jest offline