Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2009, 18:33   #14
Kondi_Rozprówacz
 
Kondi_Rozprówacz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kondi_Rozprówacz ma wyłączoną reputację
Sen się urwał .
Nie było by w tym nic dziwnego , gdyby nie rana na piersi najwidoczniej to jemu pierwszemu skończyła się cierpliwość , i postanowił pokazać że w pewnym stopniu ma mnie jednak gdzieś .
Był już ranek , po opatrzeniu rany i przebraniu się otworzyłem okno , jeszcze chwila oddechu w tym przesiąkniętym zbutwiałym drewnem powietrzu i mógłbym się udusić .
Mimo wczesnej pogody na ulicach krzątali się już ludzie , w większości byli to kupcy lub straganiarze który ciągnęli swój towar na targowisko , jeden strażnik który najwyraźniej miał problemy z chodzeniem po paru głębszych i jakaś towarzysząca mu dziwka .
-Norma - stwierdziłem
Wziąłem rzeczy i wychodząc powoli zamknąłem drzwi , energiczne zamknięcie skończyło by się ich wyłamaniem , a to były by koszty których chcę unikać , przynajmniej na razie .
W izbie , nie było wielu klientów , w większości to niedobitki wczorajszych gości którzy nie mogli wrócić do domu lub go nie mieli .
-Karczmarzu - zwróciłem się do oberżysty - jak wstanie któryś z tamtej dwójki która również chce badać Dolinę to przekaż mu że będę w mieście i spotkamy się wieczorem w koszarach u Jana - kończąc zdanie rzuciłem mu jeszcze monetę , tak by pamiętał .
Podmurki , miejscowość jakich wiele którego opisywać z racji swej rutyny nie będę - mimo wszystko postanowiłem zwiedzić to miasto , być może jednak czymś mnie zaskoczy .
 
__________________
"Możesz żałować tylko tego czego nie zrobiłeś "
Kondi_Rozprówacz jest offline