Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2009, 23:07   #17
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
- Sybilla Merediv – przedstawiła się - Wygląda na to, ze dla nas również jest to pierwszy raz. Zastanawialiście się już do którego domu traficie?
Wszyscy przez chwilę milczeli, a potem Teegan odpowiedziała:
- Ravenclaw, mam nadzieję…
- Ja pewnie będę w Gryfindorze, jak moi rodzice. To chyba najlepszy dom. - W głosie Jordana brzmiała nie tyle pewność co wręcz przekonanie o tym do którego domu trafi - Myślicie że poradzicie sobie z nauką w szkole? -
- Jeśli chodzi o mnie to jest mi to obojętne. Każdy dom ma swoje za i przeciw. Poza tym w końcu nie o to tu chyba chodzi, co nie? – spytała z ciepłym uśmiechem – Tak i tak będziemy się musieli uczyć tego samego, zdawać takie same egzaminy... Moim zdaniem najważniejsi są ludzie z którymi będziemy przebywać. -
- Ale właśnie od domu w dużej mierze zależy z jakimi ludźmi będziemy przebywać. Przecież nie spodziewasz się wielu bezinteresownych czynów od ludzi ze slyterina, albo nie spodziewasz się spotkać jakiegoś idioty wśród krukonów? Wiadomo, że dom nie określa kim jesteś ale w dużej mierze decyduje o tym z kim będziesz przebywać. -


Po przejechaniu wózka z jedzeniem zakupili dość dużo słodyczy i wspólnie zajadając się nimi rozmawiali dalej.
Kiedy za oknem zrobiło się już ciemno, przebrali się w szkolne szaty i nadal rozmawiali, ale teraz wyczuwało się już w powietrzu napięcie.
 

Ostatnio edytowane przez deMaus : 02-06-2009 o 10:19.
deMaus jest offline