Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2009, 02:02   #114
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Wybaczcie brak kontaktu w ostatnich dniach. Wpierw utraciłem całkowicie dostęp do internetu, a potem na głowę zwaliło mi się sporo spraw. Jutro odpokutuje to, dopisując drugą część posta.

Nadal jednak mam problemy z netem i tracę część pakietów, więc nie dziwcie się, gdy na GG nie dojdzie do mnie część pisanego przez was tekstu albo fragment mojej wypowiedzi do was. Najlepiej póki co używać PW.

Komentarze do ruchu:

Jak widać, post to edycja mojego, a nie nowy.

Jeśli chodzi o mechanikę walki... Tym razem sami opisujecie większość. Ma być krwawo, dramatycznie i strasznie. Splugawionych nie da się zabić. Da się tylko rozstrzelać, rozciąć, rozerwać ich na strzępy, tak by nie stanowili zagrożenia. Potyczkę z nimi możecie opisać sami. Tylko jeśli chodzi o atakowanie koszmaru, będę prosił zaledwie o deklaracje zamiarów. Działania i sukcesy "bossa" opisuje ja w następnym poście.

Liczę na fajne posty Powodzenia.

EDIT: Zmieniłem "za nim" na "razem z nim", byście nie musieli wpierw opisywać konfrontacji z "koszmarem" i mogli skupić się na trupach.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 05-06-2009 o 13:20.
Tadeus jest offline