Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2009, 12:46   #16
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Słysząc pytanie Ranga Fardan uśmiechnął się i odpowiedział:
- Zapomniana Forteca znajduje się trzy-cztery dni forsownego marszu stąd. Drugiego dnia zobaczycie czarny punkt górujący nad okolicą, to właśnie forteca.O samej fortecy nie wiele mogę powiedzieć, jedynie tyle co sam słyszałem o tym przeklętym miejscu. Część tutejszych ludzi uważa, że w fortecy pochowano ciało Hardana Szalonego, potężnego maga, który rzucił wyzwanie bogom i który za swoją pychę został przeklęty... - Fardan zrobił krótką przerwę, po czym kontynuował. - Słyszałem też inną opowieść, pewnego kupca, który przejeżdżał przez naszą wioskę, o tym, że wieki temu władca fortecy został przeklęty, gdyż złamał obietnicę daną ludziom z Darrow. - Popatrzył się na was i widząc, że nie oczekujecie kolejnej porcji bajek dodał - niezależnie od tego jaka jest prawda, fakt pozostaje faktem: Forteca przyciąga zło. Modlę się też by Margat nie wszedł w podziemia Fortecy, gdzie ponoć kryją się różne mroczne istoty - ostatnie zdanie Fardan wypowiedział wyraźnie ściszonym głosem, jakby bał się, że mroczne istoty pojawią się w jego chacie.
W chatce zapanowała cisza, przerywana jedynie przez skrzyp bujanego fotela na którym siedział Zielarz. Również cienie jakby urosły, a może tylko wam się zdawało?
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.
woltron jest offline