Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2009, 20:36   #23
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
O i powiedział, co wiedział .

Spoko, ja tam tylko kilka uwag rzuciłem, jak dla mnie piechota Imperium może mieć karabiny szturmowe z celownikami kolimatorowymi, byle to jakoś było uzasadnione. Zakładam przecież, że prowadzisz zbalansowaną sesję, więc nie wystawisz nam wroga, którego nie można pokonać lub w inny sposób wybrnąć z sytuacji.

Co do standaryzacji mówiłem, że nie musisz się wycofywać , a wręcz przeciwnie przeprowadzić ją. Mi tam zwisa czy Arish ma trzy wzorce armat czy ok. 18 jak armia cesarska w wojnie trzydziestoletniej.

Natomiast co do muszkieterów to się będę czepiał o tyle, że na takim etapie rozwoju myśli wojskowej w Arish nie widzę możliwości działania samych muszkieterów bez osłony piechoty, najprawdopodobniej z pikami. Za mała szybkostrzelność, by tylko salwami zatrzymać szarżującą jazdę.

No dobra, milczę już. Heh, militaria to mój konik.
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline