Wątek: Wataha
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2009, 22:06   #494
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Kiti słyszała nie raz o drowiej klątwie, bezlitosnej klątwie z głębi piekieł co ponoć dopada tych, którzy atakowali sexowne, waleczne i złe drowy, w jakich Mroczne Siły miały upodobanie. Ale myślała, że to tylko bajka jaką można straszyć dzieci , tak jak bajka o Legionie, szlachcicu, który pewnego dnia trafił do więzienia i miał zostać stracony. Lecz kiedy oczekiwał na wyrok w swej celi, Czysty Chaos przyszedł do niego pod postacią kota o zielonych oczach i wyprowadził go z więzienia, a naznaczywszy szlachcica swą mocą posłał go w drogę przez szeroki świat. A szlachcic okazał się godzien zawierzonych nadziei i został niepokonanym Panem Mgieł i włada teraz Piątym Wymiarem. Czasami po nocach usłyszeć można wycie jedenastu piekielnych ogarów Pierworodnego Pana Mgieł. Kto w to uwierzy, kto, kto!? Kto wierzy w drowie klątwy!?
Klątwa okazała się jednak najprawdziwsza na świecie i Kiti idąc za przykładem Ulfgera w biegu zaczepiła nogą o podły kamyk czy korzonek.
- Zdrada!!! – jęknęła, padając.
Trzasnęła głową w drzewo, momentalnie wyrosła jej gigantyczna śliwa pośrodku czoła.
- Wiedziałam, wiedziałam, wiedziałam!!! – piszczała, masując czoło. – Ratuj się kto może!!! TO JEST SEXOWNY DROW!!! – obejrzała się z rozpaczą na Diritha i wysuwając w jego kierunku dłonie i znak krzyża złożony z palców rzuciła się do dalszej ucieczki.
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline