Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2009, 17:10   #345
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Podeszła do posągu przy którym stał dwarf. Spojrzała na krasnoluda z góry, zresztą innej opcji nie było.
- Musiałeś oddać Błysk Kłów, nie? - mruknęła zaczepnie. - Przesuń się, pół lasu zajmujesz! - zachichotała stając obok dwarfa. - Co za paskudny posąg! Ohyda, ten rzeźbiarz był chyba ślepy, a rzeźbił za niego kruk dziobem! Fuj. Paskudne.
Chcąc nie chcąc przytknęła rękę do posągu.
- Co to za kamień? - spytała. - Mało się tym interesuję, ale ty na pewno wiesz w czym się rzeźbi.
Odkaszlnęła, rozglądając się wokół.
"Cichy coś ten krasnolud".
- Słuchaj no... - zagadnęła ciekawsko, półszeptem. - Weź no zrób coś i pomóż. Tam skąd pochodzę od wieków zastanawiamy się jak to jest... bo widzisz... a nie mamy jak sprawdzić... nigdzie o tym nie piszą... a głupio spytać... i kiedyś się zastanawiałam i nie daje mi to czasem spokoju... kiedy widzę dwarfa... khym... Możesz mi zdradzić jak to jest...? - spytała poufnie. - Powiedz mi proszę, od którego roku życia dwarfom rośnie broda???

Słyszała różne teorie. Że się z nią rodzą, że rośnie cała na raz jednego dnia i taka zostaje do końca życia, że... Ciekawa reakcji wyzywająco wpatrywała się w dwarfa.
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline