Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2009, 15:33   #104
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
- Proszę znać swoje miejsce, Hunt - ton głosu baroneta był zimny i niemal obojętny, a spojrzenie jakim obdarzył konstabla wyrażało głęboką pogardę.
Zaczynał mieć już dość tych wszystkich zbiegów okoliczności, pustych domysłów i nachalnie wciskanej mitologii. Czy to bezgłośny piorun przelał czarę goryczy, czy też niedorzeczność wszystkich zebranych przypadków, które go spotkały w ciągu ostatnich dni, baronet miał już powyżej dziurek w nosie krążenia po omacku.
Po chwili odwrócił wzrok od funkcjonariusza i zwrócił się do wszystkich wskazując na truchło.
- To jest bestia o ognistych oczach, która nas zaatakowała wczoraj w nocy. Pies proszę Państwa. Zwyczajny pies, którego podrzucił na polanę ktoś kto usilnie pragnie byśmy uwierzyli, że szaleństwo panny Lucy to sprawa elfów. Nie mam jednak osobiście pomysłu jak tą osobę schwytać. No może poza tym, by faktycznie uwierzyć w to, że choć elfów nie widać, to wydarzenia, które miały tu miejsce i dziwne przedmioty, które bez przesady można nazwać artefaktami, wskazują jednak na ich bytność - zaśmiał się sucho i wzruszyła ramionami z rezygnacją - Tak więc chętnie wysłucham Państwa pomysłów. Ze swojej strony mogę dodać, że ciało tego psa znaleźliśmy na polanie. Niedaleko miejsca gdzie został on postrzelony, a znalezisku temu towarzyszyło wyładowanie elektryczne, bez charakterystycznego grzmotu. Jeśli chodzi o mnie to jedyne wytłumaczenie jakie widzę, to czysty przypadek, ale... No właśnie. Ponadto mogę dołączyć też poniższy pistolet. Broń sprzed paru dekad na oko i bez wątpienia własność poprzedniego właściciela. Jeśli ktoś mi wyjaśni, jak działa, będę pod wrażeniem.
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline