Wątek: Arka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2006, 20:11   #88
Misiencjusz
 
Reputacja: 1 Misiencjusz ma wyłączoną reputację
[user=1593,170,1063,532,1413,1420,345,1576]Przyciszonym głosem, lekko odsuwając się od znaleziska:Na sapera to i mi to nie wygląda. Saper by to rozbroił, a nie numerował. Ale taki numerek sugeruje, że to jakieś oznaczenie, jakby skatalogowanie. Jeśli tutaj mamy piątkę to możemy założyć, że gdzieś jeszcze są minimum cztery. A w takiej sytuacji to musimy liczyć na farta, że skoro 50 lat to nie wybuchło to jeszcze jakiś czas nie wybuchnie. Inaczej ponad tona trotylu, zrobi nam tu wyjątkowo huczne zakończenie życiorysu. Pozostaje tylko kwestia kto, kiedy i dlaczego to numerował. I wiecie co, ja tu widzę trochę optymizmu. Torpeda sama się tu nie pojawiła, z wody też raczej jej nie wystrzelono. Myślę, ze w czasie wojny musiała tu być baza okrętów niemieckich. I to po prostu pozostałości magazynów w jakiś sposób przeniesione w okolicę. A skoro była tu baza albo magazyn to muszą być budynki i to solidne. Wracajmy powiadomić Amelię i resztę i poszukajmy tych budynków. Są jakieś inne pomysły?[/user]
 
Misiencjusz jest offline