Wątek: Arka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2006, 21:12   #91
toman5on
 
Reputacja: 1 toman5on ma wyłączoną reputację
[user=1593, 170, 1063, 1413, 1420, 1576, 345] Andrzej przysłuchuje się w ciszy wypowiedziom towarzyszących mu mężczyzn. Kiedy Tomek skończył mówić odzywa się: Zgadzam się z Pawłem - wracamy. Powodów jest kilka wg mnie Tomku. Po pierwsze mieliśmy wejść tylko trochę wgłąb lasu, aby znaleźć schronienie. Przede wszystkim po to. Nie wydaje się jakby były tu jakieś naturalne groty itp. jednak. Po drugie - Amelia CZEKA na nas z RANNYMI na plaży. To MY mieliśmy nazbierać chrust. Ona i tak ma sporo na głowie. Chociażby umierającego pilota- o ile jeszcze w ogóle żyje... Po trzecie - nie mam zamiaru przekonać się, czy gdzieś w poszyciu nie czekają na nas inne "pamiątki" wojenne. Zwłaszcza, że nie wszystkie muszą mieć 6 metrów i być widoczne z odległości kilku metrów... Robi się powoli ciemno i jesteśmy zmęczeni - zaufasz swojej spostrzegawczości w takich warunkach?... Ja niezbyt. Ostatni powód - zacznie padać, to pewne, a my nie mamy wciąż schronienia. Szukanie w głębi wyspy - nawet jeśli byśmy się zdecydowali jednak - zajmie sporo czasu. A tego nie mamy teraz. Wracajmy i spieszmy się lepiej - Andrzej spogląda na Tomka i powoli kieruje się w stronę plaży. [/user]
 
__________________
You're another sh... talking punk to me
You're living inspiration for what I never wanna be
And I see, you've been blinded by what you believe
And now back up and sit down, shut up and act like you need to be
toman5on jest offline