Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2009, 21:11   #136
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Z ostatnich sesji.
System Dark Heresy

Przed sesją przyznawanie punktów doświadczenia i przypominanie sobie co robiliśmy na ostatniej sesji.
Ja jako jedyny gracz robię notatki, i wśród tych notatek piszę co moja postać zamierza robić na następnej sesji.
Wśród graczy jest taki Bartek, co to lubi knuć samemu, ale tym razem stworzył postać dobrego Arbitratora, niestety dostał zwierzchnika cywila z inkwizycji (mnie) i zaczął odgrywać postać jak robota, bez komendy nie robił nic, słownie nic. Pytał o wszystko, co było irytujące, i zwracał się do mojej postaci per panie inkwizytorze, co zważywszy na tajność śledztwa było niewskazane. Wydałem mu więc rozkaz "zachowuj się jak zwykle i rób co uważasz za słuszne w celu rozwiązania tej sprawy".
Był to błąd, bo Bartek zaczął knuć, jego postać nie sypiała, bo w czasie wolnym działała na własna rękę, do tego stopnia, że ostatnio na mojej kartce z notatkami MG przeczytał podkreślone trzy razy.
Zrobić na następnej sesji:
POWSTRZYMAĆ BARTKA!!

Na pytanie czemu tak? Czy mam podstawy sadzić że on coś knuje. odpowiedziałem.
Nie wiem tak z przyzwyczajenia.
 
deMaus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem