Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2006, 22:40   #60
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
- Jak już mówiłam, chodzę za Dantragiem już sporo czasu, ale zawsze gdy myślałam, że już go znalazłam, spóźniałam się o dzień lub dwa. Dlatego powiedziałam, że tym razem mi nie umknie, bo jestem pewna, że jest w Tagarze. - Twarz Remisy była spokojna i po chwili się uśmiechnęła, gdy zobaczyła Nilmmera podąrzającego do stolika. - Jesli zaś chodzi o tych, których nie znasz, to moi przyjaciele, których nie zdążyłeś wczoraj poznać: Khazra Graat, Elohim Lener i Ember Lor-Azrael. A otóż i przyszedł pan Nilmmer. Więc powiedzcie mi, skoro już wszyscy tu jesteśmy, kto musi zaopatrzyć się w ekwipunek przed drogą? I kupić konia?
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline