Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2009, 21:00   #355
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Las Fagnorn. Godzina; południe. Pogoda; słonecznie, chmurki, lekki wietrzyk.

Wszyscy, gobliny w wiosce są zajęte swoim bałaganem i nie zauważyły póki co waszego przybycia. Jest pomysł by się im objawić. Pytanie tylko co dalej uczynicie, kiedy już was zobaczą.

Kall`eh;
Dwarf oczywiście do jaskini. Elfy do śmierdzących goblinów. To nawet ma sens errr zaraz!... W każdym razie udajesz się do groty. Grota jak grota. Na twoje krasnoludzkie oko nie jest to kopalnia i rzadko tam ktokolwiek właził. Co oczywiście oznacza, że ruda i żyły złota mogą tam być, nietknięte! Wkraczasz w mrok i chłód jaskini. Jest to tunel, nie największy, nie najmniejszy, ze spokojem drużyna cała by sobie tędy spacerowała, jeden obok drugiego!
http://republika.pl/blog_ho_3752388/.../jaskinia1.jpg

Ech...? Coś tam...?
Echo z głębi groty niesie wysoki, krótki pisk. Myszy tu mają chyba...
Twój krasnoludzki nos wyczuwa coś ciekawego. Coś interesującego leży na podłodze! Schylasz się i podnosisz jeden z licznych tu niewielkich kamieni. Obracasz. Aha!
http://sudety.blox.pl/resource/191.jpg

Z głębi jaskini wybiega szczur. Wielkością odpowiada normalnemu szczurowi-daj-kopa-ucieknie. Staje na łapkach i węszy w twoim kierunku. Sęk w tym, że nie jest sam. Po chwili pojawia się z 20 takich szczurów!
Rats. by ~Danishaur on deviantART

Jeden ruszył na ciebie, a pozostałe poszły jego przykładem!
Fredrick by ~kitsu-baka on deviantART
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline