WÄ…tek: Pimp my ride!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2006, 14:33   #50
Potwór
 
Potwór's Avatar
 
Reputacja: 1 Potwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłość
Właśnie wysłałem Kutakowi (pozdro ) moją kartę postaci, jak tylko się zgodzi to mój kurier będzie miał całkiem nienajgorszą bryczkę.
Ford Mustang 2005 GT
Przeróbki: Płyty pancerne, wypełniane opony, wzmacniane zderzaki i oczywiście 2* UZI pod maską, niby nic ale bryczka ładna i mam nadzieję że całkiem długo w niej pożyje (zapewne wytrzyma więcej niż zwykły PickUp).

Tu galeryjka zdjęć nowego Mustanga: http://www.mustang.info.pl/articles.php?id=5&page=1

W neuro rzadko zdaża mi się prowadzić coś ciekawszego od przedpotopowego PickUpa, a bo niby gambli szkoda wydawać i sesyjka zapewne jak zwykle będzie stacjonarna. Zresztą kiedy wóz jest potrzebny MG zwykle coś podrzuci albo się zakosi z pobliskiego parkingu.

PS. Przypomniał mi się motyw: PickUP + granatnik maszynowy +1500 granatów (drobna schiza po sesyjce była) w zasadzie to zatrzymaliśmy się na pierwszym Jugernaucie... No może nie na pierwszym... 2 żeśmy rozwalili, problem że na horyzonci jeszcze 20 się cziło.
 
Potwór jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem