Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2009, 10:08   #22
Kondi_Rozprówacz
 
Kondi_Rozprówacz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kondi_Rozprówacz ma wyłączoną reputację
Pomieszczenie było w półmroku ,tylko świece przy stole dawały jakieś światło które tylko tam było potrzebne .
-Te pierwsze karty ?- zapytałem
-Tak -odpowiedział mężczyzna w kapturze - należały do samego Andviriego póki nie zginął w jednej z gier .
-Ile masz - spytałem kobiety
-40 - odpowiedziała wyjmując mieszek i kładąc go na stole
-Jakie zasady
-Gramy 3 partie , jeśli któreś z nas przegra więcej niż jedną to - kiwnęła głową na zakapturzonego - on zajmie się resztą .
-JA przyniosłem 96 - na widok wyjmowanej przeze mnie sakiewki dla obydwu błysnęły oczy zapewne z chciwości .
Prawdą jest że moje szanse na wygraną były niewielkie , sama kobieta zdawała się być doświadczonym zawodnikiem , lecz nie to przykuło moją uwagę . Mimo iż mężczyzna był w kapturze to jednak nie zdołał ukryć iż ma bliższą znajomość z moim przeciwnikiem .
Ciekawe co zrobi kiedy będzie musiał ją zabić ? Zapowiadało się na interesującą grę .
-Zaczynamy - spytała kobieta
-Tak - usiadłem przy stole
Mężczyzna podszedł i potasował karty , rozkładając je na stole nie dało się ukryć że samo trzymanie ich w rękach sprawiało mu przyjemność .
-Hmm - mruknąłem patrząc na swoje karty .
***Pół godziny później ***
Załatwiła mnie w pierwszej partii , teraz wszystko zależało jak wyrzucę kośćmi , jeszcze mogłem zmienić tą porażkę w zwycięstwo .
Rzuciłem kośćmi o stół , trzy ułożyły się dobrze , jeszcze tylko dwie .
Ostatnia z kości mnie dobiła .
Jeszcze jedna porażka i będę musiał żegnać się .
Kobieta nie kryła radości , w końcu( po odliczeniu dla sędzi) prawie 77 sztuk złota nie chodzi piechotą .
 
__________________
"Możesz żałować tylko tego czego nie zrobiłeś "
Kondi_Rozprówacz jest offline