Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2009, 18:15   #1
Zu
 
Reputacja: 1 Zu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłość
Po celtycku i słowiańsku ma być

Mam takie nietypowe pytanie (mam nadzieję, że to dobry dział). Chciałbym dodać do swojego uniwersum nieco większą i bardziej wyczuwalną nutę klimatów słowiańskich i celtyckich, redukując klimat takiego typowego i najpowszechniejszego rodzaju fantasy (ludzie z krasnoludami i elfami, trolle, orkowie, ogry itp.). Czy macie jakieś rady co do tego jak mogę tego dokonać?

Oczywiście domyślam się, że nie można stworzyć jedynej słusznej recepty z rodzaju "Zrób to, to, to, to, to, to i to i będziesz miał". Chodzi mi bardziej o podsunięcie pomysłów na dodanie nuty takich klimatów, czy to określonymi stworami, czy to wierzeniami, czy to specyficznymi zwyczajami, czy to językiem tudzież różnymi legendami. Każda rada, poparta jakimś ciekawym źródłem bądź własną interpretacją, może się przydać.
 
Zu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem