Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2009, 21:56   #536
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Konkretnie chodziło mi o możliwość drobnej zmiany w zapamiętanych zaklęciach. Żebym mógł wstawić ten czar tworzący światełko na miejsce innego w krótszym czasie, nie zaś jak (jak powinno się to odbyć) następnego dnia po wieczornych modłach i śnie.
Dodatkowa modlitwa też jest oczywiście dobrym pomysłem Rozumiem, że na podobnej zasadzie, jak czytanie Phaere z księgi, czyli efekty uboczne mogą być tragiczne

Inna sprawa, że dziś w końcu udało mi się rozplanować wakacje i podobnie jak w zeszłym roku nie będzie mnie przez sporą część lipca i sierpnia. Dokładniej około miesiąc, prawdopodobnie od 13 lipca do 20 sierpnia. Stąd nie wiem, czy nie łatwiej będzie później prowadzić kapłana na autopilocie, jeśli ten jednak zaczeka na górze.
 
Glyph jest offline