Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2009, 22:27   #40
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
deMaus ja wychodzę z założenia, że im szybciej coś ustalisz tym lepiej. Po pierwsze nie ryzykujesz, że będziesz kombinował na ostatnią chwilę czego skutkiem może być zahamowanie sesji lub jakaś totalna porażka w danej kwestii. Po drugie będzie czas na przemyślenie danego pomysłu i wprowadzenie ewentualnych poprawek, zanim fabularnie dobrniemy do tego okresu. Po trzecie innych zmartwień w tej chwili nie mamy (bo myślę, że ci którzy spóźnili się ostatnio z odpisywaniem, teraz się poprawią), więc dlaczego nie zastanowić się nad tym teraz?

Keyci myślę, że w dużej mierze zależy to od tego kto na jakiej pozycji będzie chciał grać. Zresztą jeśli chodzi o drużyny z pierwszego i drugiego tomu to chyba tylko Gryfoni i Ślizgoni są przedstawieni w komplecie (poprawcie mnie jeśli się mylę). W Gryffindorze mamy tylko dwóch graczy (nie licząc Harry'ego). Gorzej ze Slytherinem
 
Col Frost jest offline