Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2009, 14:58   #16
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Bezpośrednia droga do Korony Władzy wiedzie przez rozległe podziemia zbudowane przez jakieś istoty zwane gnomami. Ciekawe co to są te gnomy? Nigdy nie słyszałem o tych istotach. Nieważne... Kowal wie coś o tych przeklętych podziemiach, a więc czas odwiedzić kowala. Może się skusi na odrobinę złota. Złoto każdemu rozwiąże język. Tak, pora pójść do kowala.

- No dobra. Ten rysunek nie powinien Ci więcej przeszkadzać. Po prostu teraz dokładnie zmyj wodą podłogę a potem wyszoruj mieszaniną soli i węgla drzewnego. A jak chcesz być pewny, że cała magia wyparowała z tego miejsca to poproś jakiegoś kapłana, niech odprawi rytuał oczyszczenia. Powinien się na tym znać. Pewnie macie tu w wiosce jakąś świątynię, nie? – Guun uśmiechnął się do karczmarza. – A teraz w zamian za pomoc w rozwiązaniu problemu z tym rysunkiem, Ty zrobisz coś dla mnie. Po pierwsze dasz mi miskę gorącej strawy i szklankę wina. Oczywiście na koszt firmy. A po drugie, powiesz mi gdzie znajdę tego kowala, o którym wspomniałeś.
 
xeper jest offline