Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2009, 23:27   #13
Petros
 
Reputacja: 1 Petros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodze
"Nie wiem co się tu dzieje...mam tak wiele pytań..."

Został sam z Gerhardem. Jego słowa bardzo Edgara zirytowały.

- Nie zostawiłem Cię!...Nie wiem...nie pamiętam co się działo. Traciłem co chwila przytomność, by się obudzić i znów ją stracić...mam mętlik w głowie. To wszystko jest chore!...Kim Ty do kurwy jesteś? O co chodzi z całym tym długiem, rodem...z tym wszystkim? Odpowiedz mi! Tylko bez wykrętów. Mam już dosyć tego, że każdy albo milczy albo daje mi jakiś ochłap informacji i mówi "Won"...co się tutaj dzieje na bogów?

"Tak wiele pytań i tak mało odpowiedzi..."

Edgar wiedział, że to go przerasta. Wiedział, że to jest jakaś większa sprawa, o której tak naprawdę nie powinien wiedzieć, dla własnego dobra. Chciał jednak w końcu poznać prawdę. Chciał pomóc Hessowi...von Schwerinowi...kimkolwiek on jest i wyrwać się daleko stąd...

"Jestem...zmęczony...tak bardzo zmęczony..."
 
Petros jest offline