Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2009, 11:33   #21
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Po pierwsze Micas nie mówiłem, że postać Frosta szarżuje na mutasów. Mówię o ogólnym zachowaniu. Nie powiedziałem nigdzie, że Frost źle odgrywa postać bandito z Hegemoni, ale nawet taki twardziel powinien wiedzieć, że po pierwsze ranny, ma kary do skilli, i że może się przejechać na stawianiu się Timowi. On sam jest żołnierzem, przygotowanym technicznie do walki, a nie wyuczonym przez bandę oprychów, bo tak Hegemonię nazwać można. Rozumie też co to słowa: współpraca, dyscyplina i przeżycie. Dlatego nie akceptuje zachowania postaci Frosta i źle się to po prostu skończyć dla jego postaci może. Jest ranny, Tim nie, jeśli Tim, stwierdzi, że postawa Scorpiona zagrozi przeżyciu jego i MJ po prostu spróbuje go zastrzelić, bądź unicestwić w inny sposób. W końcu jadą na tym samym wózku, a statystyki są nieubłagane, życie Tima i MJ wydaje mu się cenniejsze niż bandyty z Południa i jeśli niesubordynacja Scorpiona im zagrozi, wybierze mniejsze zło. A zważając na ranę Scorpiona, i to, że Tim jest wyszkolonym żołnierzem, nie chciałbym być po prostu w skórze Scorpiona.

PS. Frost, nie odbieraj tego tak jakbym krytykował twój warsztat pisarski czy coś, nic do Ciebie stary nie mam. Po prostu niektóre kwestie lepiej sobie wyjaśnić w komentach, zanim w ruch pójdą gnaty

Tyle odemnie

Pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline